Copyright © 2012-2024 Montessori-skolky.cz | Registrace do katalogu
montessori školky Praha 5Jeremíček
Krátce o nás…
…kdo jsme, jaké máme cíle a proč si vybrat právě tuto dětskou sportovní skupinu…


Dovolte nám představit novou dětskou skupinu pro děti ve věku 2-6 let. Provoz zahajujeme 1. října 2022 a těšíme se na každé dítko, které budeme moci podporovat v jeho tělesném i duševním rozvoji. Sídlíme v jednom z největších a nejmodernějších sportovních center v České republice – v JEREMI sportu v pražských Stodůlkách. Po koronavirové pandemii za sebou máme všichni velmi nelehké období. Uplynulé měsíce plné lockdownů nám daly všem zabrat, obzvláště po fyzické stránce. Museli jsme strávit toto období téměř jen doma a bez pohybu. Nejvíce bité na tom byly naše děti. Uzavření školek, škol, zájmových kroužků, a dokonce i dětských hřišť způsobilo dětem nemalou újmu. Děti přišly o kolektiv, nemohly ani navštěvovat své oblíbené aktivity. Proto jsme se rozhodli navrátit zpět dětem radost z pohybu, z hry a společného bytí.

Jsme malá rodinná firma bývalých vrcholových sportovců a rádi bychom dětem nabídli možnosti, které jsme sami v dětství neměli. Našim cílem je předat jim co nejvíce správných návyků k většině sportů a maximálně rozvinout jejich psychomotorické schopnosti. To vše zábavnou a hravou formou, aby si do života odnesly jen ty nejlepší vzpomínky nejen na své sportovní zážitky.

Ceník je na vyžádání
JeremíčekKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Jeremiášova 2581/2
Praha 5 - Stodůlky

Facebook
Jeremíček montessori školkouNaše vize
Našim cílem je předat dětem co nejvíce správných návyků k většině sportů a maximálně rozvinout jejich psychomotorické schopnosti. To vše zábavnou a hravou formou, aby si do života odnesly jen ty nejlepší vzpomínky nejen na své sportovní zážitky.
montessori školkami StodůlkyJídelníček
Každý den čerstvá a vyvážená strava, kterou nám připravuje Jeremi Sport Restaurace. Nic nemusíme dovážet a vše máme na míru připravené.

Dvakrát denně svačinka, oběd i s polévkou a pitný režim po celý den.