Copyright © 2012-2024 Montessori-skolky.cz | Registrace do katalogu
montessori školky Praha západKryštof
Více než 20 let pomáháme dětem být tím, čím být chtějí. Připravené multikulturní prostředí naší školky je vytvářené lidmi, kteří rozumí dětem, kteří se s angličtinou narodili nebo anglicky jako rodilí mluvčí mluví. Máme vlastní program, inspirovali jsme se Britským kurikulem, čerpáme z Montessori a Waldorfské pedagogiky. Nabízíme zdravou a bezpečnou školku s celodenním provozem pro děti 2,5-7 let. Samozřejmostí u nás jsou různé druhy odpoledních kroužků, plavání, bruslení i příměstské a pobytové tábory. Náš návazný projekt Kryštof Club Junior je tu pro školáky, kteří ví, že ENGLISH with KRYŠTOF is a game children enjoy playing!
Těšíme se na vás!
Kryštof montessori školkaO ŠKOLCE
KRYŠTOF je školka, která pomáhá dětem stát se tím, čím chtějí. Naše kurikulum dává smysl a možnosti nejen dětem ale i jejich rodičům. NONSTOP angličtina a připravené prostředí s prvky Montessori pedagogiky jsou zárukou kvalitně stráveného času.

Při výběru našich lektorů dbáme vždy na jejich úroveň angličtiny tak, aby vedle učitelských kvalit byli našim dětem i skvělým jazykovým vzorem. V senzitivním období na jazyk, kterým děti ve školkovém věku procházejí, tak vstřebávají jazyk, jeho melodii, jeho výslovnost v té nejpřirozenější podobě.
montessori školkám ČernošicePARTNERSKÝ PŘÍSTUP
Klíčové je pro nás well-being, tedy vytváření podmínek, díky kterým se u nás děti cítí dobře. Je normální být zvědavý, ptát se, hýbat se, učit se to, co je smysluplné a použitelné. Dítě i rodič jsou pro nás partnery, jejich názory jsou pro nás důležité. Náš vztah je postaven na důvěře, respektu a diskuzi.

Děti jsou přijímány v případě volných kapacit i v průběhu školního roku. Rodičům zájemcům umožňujeme po vzájemné domluvě zúčastnit se aktivit ve školce „s dítětem na zkoušku“. Myslíme při tom na individuální potřeby dětí i rodičů a jsme schopni je nejen pro potřeby adaptace zohlednit.
montessori školkou Praha západDENNÍ PROGRAM
Vycházíme vstříc potřebám jednotlivých rodin nabídkou různých typů docházky. Denní program je rozložen do několika bloků, které spojuje měsíční tématický plán.

Podívejte se na náš denní plán.
montessori školkyZDRAVÁ A BEZPEČNÁ ŠKOLKA
Obě naše školky jsou zdravé a bezpečné. Nová budova školky na Skalce byla kolaudována v roce 2014, tudíž certifikovaná všemi dotčenými úřady (stavební úřad, hygiena, hasiči, … ). Kvalita vzduchu v interiéru je snímána čidly, která vysílají pokyn při aktuální zvýšené potřebě větracího vzduchu.

Černošická školka je spíše rodinnou školkou, která sídlí v prvorepublikové vile, rekonstruované pro potřeby mateřské školy. Les i řeku máme nadosah.
Kryštof montessori školkáchKRYŠTOFÍ KROUŽKY
Vedle plavání a bruslení nabízíme široký výběr dalších kroužků rovněž NONSTOP v anglickém jazyce – v naší nabídce najdete:

• MASTER CHEF (škola vaření)
• LET´S MOVE (plavání, bruslení, pohybové hry)
• UNIVERSAL STUDIOS (návštěvy do filmového světa)
• MAD SCIENTISTS (kroužek malých vědců)
• a další
 v Černošicích KryštofNEKONČÍCÍ ŠKOLNÍ ROK
Pomáháme při dnešní vytíženosti rodičů, jsme k dispozici každý všední den v roce, kromě státních svátků a školních vánočních prázdnin. Na docházkových či pobytových táborech pak s námi vaše děti mohou strávit téměř celý červenec.

Navštivte naše stránky a kontaktujte nás.