Copyright © 2012-2018 Montessori-skolky.cz | Registrace do katalogu | Kontakt
montessori školky Praha 3Baby Pure
Soukromé jesle a školka, jako ucelený komplex předškolního vzdělávání od nejrannějšího věku. Kromě služeb jeslí a školky nabízíme rovněž hlídání dětí.

Baby Pure jsou vybaveny i pro péči o děti na invalidním vozíku, popřípadě i o autisty a další děti s lehčím postižením. Naše zařízení disponuje i bezbariérovým vstupem.
Baby PureKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
U Zásobní zahrady 1774/15
Praha 3 - Žižkov

Po-Pá 7:00 až 18:00

Baby Pure montessori školekO Baby Pure
Jesle Baby Pure poskytují pravidelnou péči o dítě, od 6 týdnů do cca 3 let věku, jejímž obsahem je zajištění bezpečnosti, základních potřeb dítěte a aktivní využití doby pobytu v jesličkách s cílem rozvíjet dovednosti a schopnosti dítěte, pozvolna seznamovat dítě s anglickým jazykem a dopřát mu i potřebný odpočinek.

Jesle jsou v provozu každý všední den od 7:00 do 18:00 hodin. V době letních prázdnin, v červenci a srpnu je provozní doba upravena, a to od 7:30 do 17:30 hodin. O děti se v jeslích stará tým s mnohaletými zkušenostmi s dětmi a péčí o ně.
montessori školkou ŽižkovProgram
Děti do jeslí běžně, během školního roku, přichází v rozmezí časů 7:00 – 8:30. V této době je program prováděn formou volné hry a zájmových aktivit, aby tyto aktivity příchod dalších dětí do jeslí nijak nenarušil. Jesle mají na každý měsíc speciální měsíční třídní plán, který je vždy zasílán rodičům a jednotlivé aktivity jsou zveřejněny denně na nástěnce.

Jesle dětem zajišťují i pravidelný pitný a stravovací režim. Třikrát denně jsou servírovány svačiny, a to v časech 8:30, 14:30 a 17:00) a v 11:30 je servírován oběd. Jesle vychází vstříc i dětem se speciálním stravovacím režimem, například bezpečným uložením, ohřevem nebo podání speciální stravy zajištěné rodiči.

Od cca 12:00 mají děti klidový režim, tj. spánek nebo odpočinkový program. V tomto případě se, pokud možno, vychází z individuálních potřeb dítěte.

Odchod dětí v rámci dopolední docházky probíhá po obědě v době mezi 12:00 – 12:15 a při docházce celodenní pak dle individuální domluvy nebo kdykoliv mezi 15:00 – 18:00.